Бренд: Zenith
Краток опис: Zenith Glasslined Z80V 2KW со внатрешна регулација, Вертикален б
Достапност:
Шифра: 74501
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 231 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 115 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Zenith Glasslined Z80V 2KW со внатрешна регулација, Вертикален бојлер, Капацитет 80 литри, Моќност 2KW, Максимална работна температура 70 степени, Максимален притисок 10 бари, Висина 740мм, Дијаметар 440мм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG