Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi POCO M3 4/128 Power Black, Dual SIM, Display: IPS LCD 400
Достапност:
Шифра: 74500
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi POCO M3 4/128 Power Black, Dual SIM, Display: IPS LCD 400 nits (typ), 6.53" 104.7 cm2 (~83.4% screen-to-body ratio), Resolution: 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~395 ppi density), Chipset:Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 (11 nm), CPU: Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver), GPU: Adreno 610, Memory: 128GB-ROM 4GB-RAM, Cameraа: Triple 48 MP f/1.8 (wide) 1/2.0" 0.8µm PDAF 2 MP f/2.4 (macro) 2 MP f/2.4 (depth), LED flash HDR panorama, Video: 1080p@30fps, Front Camera: 8 MP f/2.1 (wide) 1/4.0" 1.12µm, Connectivity: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac dual-band Wi-Fi Direct hotspot, Bluetooth: 5.0 A2DP LE, GPS A-GPS GLONASS BDS GALILEO, FM Radio, USB Type-C 2.0 USB On-The-Go, OS: Android 10, MIUI 12, Sensors: Fingerprint (side-mounted) accelerometer gyro proximity compass, Battery: Li-Po 6000 mAh, non-removable, Dimensions: 162.3 x 77.3 x 9.6 mm
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Сити Мол
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • praznicno_555
 • summer_sales
 • 555wqqweqw
 • 555_philips_2
 • 555x180_mali_aparati2
 • 555-bt-2021
 • 555-Klimi
 • Levenhuk-mini-slider
 • 555_Velosiped_tocok
 • AAR
 • SAMSUNG