Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea HQ-611RWEN, Side by Side Фрижидер CROSS DOOR, Инокс, Total
Достапност:
Шифра: 74491
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Midea HQ-611RWEN, Side by Side Фрижидер CROSS DOOR, Инокс, Total NO Frost, ЛЦД Дисплеј на допир со електронска контрола на температурата, Дигитален инвертер мотор, Тотален капацитет 470л (143л замрзнувачки дел 327л разладен дел), Фолио дупли врати, Super cooling и Super freezing функции, Фиока за зеленчук, Стаклени полици со метални лајсни, Заштита од деца, Vacation мод, A+ енергетска класа, Разладен гас R600a, Димензии 83.3x64.8x177.5 цм
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG