Бренд: ST
Краток опис: ST TAC-18NORDIC WIFI, Superior Technology, SMART 18000 BTU ИНВЕР
Достапност:
Шифра: 74488
Гаранција (дена): 1800
Редовна Цена: 44,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

34,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,004 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,546 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST TAC-18NORDIC WIFI, Superior Technology, SMART 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер со Греач на компресор, Вграден WIFI, Компресор SANYO, Ладење 5.1KW (Макс 5.9KW) и Греење 5.13KW (Макс 6.08KW), Скриен Дисплеј, SEER за ладење 6.1, SCOP за греење: 4.0 (5.1 Warmer conditions), Авто рестарт функција, Одвлажнување 1.5л на час, Циркулација на воздух 820 m3/h, Бучност на внатрешна единица Мин: 36dB, Макс: 56dB, Бучност на надворешна единица: 65dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија за ладење: 293kwh, Годишна потрошувачка на ел. енергија за греење: 1435kwh, Нормална работна температура: -25 to 53 C, R32 еколошки гас, A++ енергетска класа во ладење, A+++ (Warmer conditions) енергетска класа во греење, Далечински управувач
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG