Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups MINI ME KP120H31, Апарат за Еспресо, Бој...
Достапност:
Шифра: 74479
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,299 Ден.

РОДЕНДЕНСКА КЛУБ ЦЕНА:

4,599 Ден.
12 РАТИ: 399 Ден.
24 РАТИ: 206 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
(Dolce Gusto) Krups MINI ME KP120H31, Апарат за Еспресо, Боја Црвена и Црна, Притисок 15 bar, позвижен резервоар за вода 0,8л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула, Рачно дозирање на кафе, Автоматско исклучување
Тип на кафемати со капсули
Можеби ќе Ве интересира