Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW81T301MWW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 8кг
Достапност:
Шифра: 74358
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,400 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 667 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW81T301MWW/LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 8кг запремнина на барабанот, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 14 програми, Quick Wash прогрмана која пере мала количина облека за 18 минути, Тајмер, Индикатор за проверка на грешки, Заклучување за деца, Delay End овозможува циклусот на перење да заврши до 24 часа подоцна, Drum Clean технологија за чистење на барабанот, Потрошувачка на вода годишно:11500L, Потрошувачка на енергија годишно:194kWh, Ниво на бучава:65/78dB, А+++ енергетска класа, ВхШхД 850x595x465 mm
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Superior technology
  • 24 0 juni 2022
  • 555x1804tipat
  • aeg_electrolux
  • cooling_555
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG