Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal QB319838, Кујнски Робот, Боја црна, WIZZO, Моќност 1000W,
Достапност:
Шифра: 74348

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Tefal QB319838, Кујнски Робот, Боја црна, WIZZO, Моќност 1000W, Голем метален сад од 4л, 7 брзини и пулс, 3 додатоци (маталки), Инокс нож, компатибилен со 4 опционални додатоци: Блендер, Мелница за месо, Сецко кои можат да се приклучат на уредот (се купуваат посебно)
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG