Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH HBF133BR0, Серија 2, Вградна фурна со вентилатор, Инокс, Л
Достапност:
Шифра: 74327
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 840 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 521 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH HBF133BR0, Серија 2, Вградна фурна со вентилатор, Инокс, ЛЕД Дисплеј, Мултифункциска XXL рерна 66 литри капацитет, Самочистење со Катализа, Дигитален Тајмер, 3D Hot Air рамномерно распоредување на топлиот воздух на 3 нивоа без истовремено мешање на мириси, Лесно чистечки емајл на внатрешноста, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Заштита за деца, Двојно стакло, Енергетска класа А, Димензии 60x60x55 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_WS_BT_SDA
  • 555x180_WS_TV_NB_IT_MOB
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG