Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT INFC8 TI21X, Фрижидер со долна комора TOTAL NO FROST, 15
Достапност:
Шифра: 74276
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
24x КЛУБ рата: 916 Ден.
48x КЛУБ рата: 500 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
INDESIT INFC8 TI21X, Фрижидер со долна комора TOTAL NO FROST, 15 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА НА КОМПРЕСОР, Инокс, Push and GO копче за автоматска оптимизациа на темепратурата и подолго зачувување на храната, 335л Тотален нето капацитет, Нето 231л фрижидерски дел, Нето 104л замрзнувач, 4 стаклени полици во дел за ладење, 1 фиока за зеленчук, Aнтибактериска заштита, флексибилна кутија нa 2 нивоа за овошје и зеленчук Flexi use box, ЛЕД осветлување, 17 часа автономна работа, Годишна потрошувачка на ел. енергија 281kWh, Бучност 40dB, А+ (F) енергетска класа, Димензии: 191.2x60x67.8 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • SD_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG