Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MC 6 MBK,Мултифункционален готвач, 1000w, Волумен: 6 l,
Достапност:
Шифра: 74274
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 7,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

5,499 Ден.
12x BLACK РАТА: 472 Ден.
24x BLACK РАТА: 243 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje MC 6 MBK,Мултифункционален готвач, 1000w, Волумен: 6 l, Програми за готвење: 15, Звучен сигнал, Брзо готвење, Готвење под притисок, Одржување на температурата, Капак кој се отстранува, Додаток за готвење на пареа, Автоматско исклучување за дополнителна сигурност, Регулирање на времето на готвење, Одложен старт, 9 сигурносни системи
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG