Бренд: ST
Краток опис: ST SFZLR-305GX, Superior technology, 2во1 Вертикален замрзнувач
Достапност:
Шифра: 74271
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,803 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 928 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ST SFZLR-305GX, Superior technology, 2во1 Вертикален замрзнувач или Ладилник, Сребрена боја, Уредот може да бида замрзнувач или ладилник, Total No Frost технологија на ладење, Нето капацитет 305л, Електронска регулација на температура со внатрешен ЛЕД Дисплеј, 3 стаклени полици + голема фиока доле, 4 полици на вратата, Бучност 45dB, Нова енергетска класа F (A+), Димензии ВxШxД 164.4x.60x70 цм
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Прилеп
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG