Бренд: Tefal
Краток опис: Tefal EY701D15, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, Easy Fry XXL,
Достапност:
Шифра: 74259
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 10,699 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

8,159 Ден.
24x КЛУБ рата: 374 Ден.
48x КЛУБ рата: 223 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Tefal EY701D15, Фритеза и мулти готвач, Боја Црна, Easy Fry XXL, готвење со топол воздух, без маснотии, капацитет 1.6kg / 5.6l, 8 Програмирани функции, автоматско исклучување, Тајмер, готвење без или со многу малку масло, дигитален дисплеј
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG