Бренд: Krups
Краток опис: Krups EA907D31, Апарат за Еспресо, Боја Инокс, Моќност 1450W, Пр
Достапност:
Шифра: 74253
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Krups EA907D31, Апарат за Еспресо, Боја Инокс, Моќност 1450W, Притисок 15 bar, Автоматски, Екран на допир, подвижен резервоар за вода 1.7л, мелница за кафе, сад за млеко, Приготвување на две кафиња истовремено, One-touch-cappuccino function, приготвување на Espresso, espresso doppio, ristretto, ristretto doppio, coffee, long coffee, long black, lungo, americano, red eye, cappuccino, caffe latte, café au lait, milchkaffee, flat white, frothed milk, hot milk, Термоблок, индикатор за вода, индикатор за кафе, индикатор за отпад, индикатор за чистење, прилагодување на јачина на вкус на кафе
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG