Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH SMS25AW07E, Серија 2, Машина за миење садови со 10 годишна
Достапност:
Шифра: 74187
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
BOSCH SMS25AW07E, Серија 2, Машина за миење садови со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, Бела, ЛЦД Дисплеј, 12 комплети, 5 програми + автоматски програми без нагодувања, 4 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Горна корпа прилагодлива по висина, ActiveWater технологија, Vario Speed, AquaSensor ја регулира потрошувачката на вода во зависност од валканоста на садовите, Заштита за стакло за нега на чаши, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, DosageAssist - функција која овозможува совршено растворање на таблетите, Тајмер за одложен старт, Load sensor - ја дозира водата спрема количината на садови, Самочистечки филтер, Функција полoвично полнење, Бучност 48dB, Енергетска класа А+, Димензии 84.5x60x60 цм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR