Бренд: Huawei
Краток опис: Huawei Free buds 4i Black, Active noise cancellation, Call noise
Достапност:
Шифра: 74163
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Huawei Free buds 4i Black, Active noise cancellation, Call noise cancellation, Bluetooth 5.0, In-ear/True wireless/Bluetooth, Battery life: up to 3.5 hr. playback/2.5 hr. talk time on 1 charge or up to 14.5 hr. playback/10.5 hr. talk time with charging case, Charging time Earbuds: about 1 hr., 6941487212286
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR