Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RR7447WH, Робот правосмукалка, EXPLORER SERIE 60, Боја б
Достапност:
Шифра: 74135
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 26,639 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 1,803 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 928 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Rowenta RR7447WH, Робот правосмукалка, EXPLORER SERIE 60, Боја бела, најтенкиот 4 во 1 робот, четката за животни ги собира сите влакна од подот, истовремено вшмукува и брише, Собирање на прашина без кеса во сад 0.4л, 1 ниво на моќност, 3 начини на работа, предни сензори, 3 сензори за скали, контрола преку апликација, Батерија Lithium ion, 90 мин. работа, полнење 4-5ч преку Docking station, бучност 70dB
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG