Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta SF4210F0, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температу
Достапност:
Шифра: 74130
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta SF4210F0, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 230С, Температурни нивоа 95-230С, Керамички плочки со Турмалин, Јон функција, подвижни плочки, Време на загревање 30 секунди, Ширина на плочките 2.5х9цм, автоматско исклучување, заклучување, Должина на кабел 1.8 м
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR