Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG DV80TA020DE/LE, Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТ
Достапност:
Шифра: 74096
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG DV80TA020DE/LE, Кондензациска машина за сушење со ТОПЛОТНА ПУМПА, Бела со бела пластична врата, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 8кг, 14 програми, 35 минути брзо сушење, OptimalDry систем на сушење со три сензори(температура, топлина и влажност), Wrinkle Prevent технологија против гужвање на алиштата, Дијамантски барабан, Напреден 2во1 филтер со аларм за замена, Тајмер, Индиктор за преполнетост на резервоар, Заклучување од деца, Бучност 65dB, Годишна потрошувачка на енерија 235kWh, А++ енерегетска класа, Димензии 60x85x60 цм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG