Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea FOREST серија MSAFCU-18HRFN1-QRD0GW/MOB32-18HFN1-QRD0GW(S1
Достапност:
Шифра: 74065
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Midea FOREST серија MSAFCU-18HRFN1-QRD0GW/MOB32-18HFN1-QRD0GW(S1), DC ИНВЕРТЕР Клима уред, 18000BTU, 5300W на ладење, 5600W на греење, Скриен Дисплеј, R410 Гас, GMCC TOSHIBA компресор, Греење до минус 15 степени, Работна температура -15 до +50 степени, SEER (Ладење) 6.7, SCOP (Греење просек) 4.1, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, Турбо мод, A++ на ладење, А+ на греење, Идеална за простории до 45м2, Бучност на внатрешна единица 55 дб, Бучност на надворешна единица 63дб, Проток на воздух внатрешна единица 840/680/540, Тежина внатрешна единица 10.5 кг, Тежина надворешна единица 35.1 кг, Димензии внатрешна единица 302x957x213 мм, Димензии надоврешна единица 554x800x333мм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy