Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WFC 3C42 P X, Самостоечка Машина за миење садови, Инок
Достапност:
Шифра: 74050
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 28,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

21,499 Ден.
12x BLACK РАТА: 1,846 Ден.
24x BLACK РАТА: 950 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WHIRLPOOL WFC 3C42 P X, Самостоечка Машина за миење садови, Инокс, 6th Sense технологија, 60цм, 14 комплети, 8 програми, ЛЦД Дисплеј, 10 години гаранција против корозија, Тајмер до 24 часа, Половично полнење, 2 корпи, Power clean систем за чистење лонци, Автоматско отворање на вратата после завршеток на програмата, Multizone функција - Ви овозможува да одберете миење само во долна или само во горна корпа, Прилагодлива горна корпа, Самочистечки филтер, Заштита од деца, Бучност 42dB, Aquastop технлогија, Годишна потрошувачка на ел.енергија 214 kWh, A+++ енергетска класа, Димензии 85x60x59 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG