Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea AG Nordic series MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)/MOX230-12HFN8-Q
Достапност:
Шифра: 74037
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Midea AG Nordic series MSAGBU-12HRFN8-QRD1GW(GA)/MOX230-12HFN8-QRD6GW KIT, Вклучен КИТ за монтажа, FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, 12000BTU 3500W на ладење, 3800W на греење, Скриен Дисплеј, WiFi ВГРАДЕН, R32 Гас, Греење до минус 30 степени, SEER (Ладење) 8.5 W/W, SCOP (Греење просек) 4.6 W/W, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, A+++ на ладење, А++ на греење, Идеална за простории до 30м2, Бучност на внатрешна единица 20-39dB, Бучност на надворешна единица 55dB, Проток на воздух внатрешна единица 630, Тежина внатрешна единица 8.7 кг, Тежина надворешна единица 26.7 кг, Димензии внатрешна единица 295x835x208 мм, Димензии надоврешна единица 555x765x303 мм
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR