Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea Extreme Save AG Nordic series MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW/MOX301
Достапност:
Шифра: 74036
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 53,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

39,995 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 3,433 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 1,767 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Midea Extreme Save AG Nordic series MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW/MOX301-18HFN8-QRD0GW KIT, Вклучен КИТ за монтажа, FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, 18000BTU 5300W на ладење, 5600W на греење, Скриен Дисплеј, WiFi ВГРАДЕН, R32 Гас, Греење до минус 30 степени, SEER (Ладење) 7.0 W/W, EER 3.40 W/W, SCOP (Греење просек) 4.0 W/W, SCOP (Греење warm) 5.1 W/W, COP 3.42 W/W, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, A++ на ладење, А+++ на греење (Warmer услови), Идеална за простории до 45м2, Бучност на внатрешна единица 20-41dB, Бучност на надворешна единица 57dB, Проток на воздух внатрешна единица 800/600/500, Тежина внатрешна единица 11.2 кг, Тежина надворешна единица 33.5 кг, Димензии внатрешна единица 320x969x241 мм, Димензии надоврешна единица 554x874x330 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180_saem_maj
 • 555222
 • 555x180wg
 • 555x180_mob
 • 555x180_I2T
 • aeg_electrolux
 • 555x180_sda
 • Setec Alati
 • 555gmin
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG