Бренд: MIDEA
Краток опис: Midea Extreme Save Nordic series MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW/MOX301-18
Достапност:
Шифра: 74036
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Midea Extreme Save Nordic series MSAGCU-18HRFNX-QRD0GW/MOX301-18HFN8-QRD0GW KIT, Вклучен КИТ за монтажа, FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР, 18000BTU 5300W на ладење, 5600W на греење, Скриен Дисплеј, WiFi ВГРАДЕН, R32 Гас, Греење до минус 30 степени, SEER (Ладење) 7.0 W/W, EER 3.40 W/W, SCOP (Греење просек) 4.0 W/W, SCOP (Греење warm) 5.1 W/W, COP 3.42 W/W, Авто рестарт функција, Тајмер, Меморија на позицијата на отворот за дување, Смарт дијагностика + детекција на течење гас, A++ на ладење, А+++ на греење (Warmer услови), Идеална за простории до 45м2, Бучност на внатрешна единица 20-41dB, Бучност на надворешна единица 57dB, Проток на воздух внатрешна единица 800/600/500, Тежина внатрешна единица 11.2 кг, Тежина надворешна единица 33.5 кг, Димензии внатрешна единица 320x969x241 мм, Димензии надоврешна единица 554x874x330 мм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG