Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB34T602FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Tit
Достапност:
Шифра: 73989
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 32,999 Ден.

BLACK ЦЕНА:

25,999 Ден.
12x BLACK РАТА: 2,232 Ден.
24x BLACK РАТА: 1,149 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG RB34T602FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Titanium Silver, Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 20 години гаранција, TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, ALL AROUNG COOLING технологија- еднакво ладење во сите делови на внатрешноста, POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување, SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста, ЛЕД Осветлување, Решетка за вино, Реверзибилна врата, Фиока за овошје и зеленчук, Аларм за отворена врата, 18 часа автономен режим на работа, Бучност 35 dB, Енергетска класа А+, Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно, Капацитет на ладење 13 кг/24 часа, Нето запремнина 340L (228L+ 112L), R600 Гас, ВxШxД 1853x595x658 мм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Прочистувачи
  • AAR
  • SAMSUNG