Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WHP62ES, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 6кг,
Достапност:
Шифра: 73980
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,990 Ден.
12 РАТИ: 1,399 Ден.
24 РАТИ: 733 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WHP62ES, Машина за перење алишта SLIM, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, 15 програми, SteamTech генератор на пареа, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Автоматско препознавање на тежината на алиштата Total Weight Control, Центрифуга: Регулирање на бројот на вртење на центрифугата, Регулирање на температуратa, Ладно перење 15 степени, Волумен на барабан 43л, Сензори: Сензор за ниво на вода, Контрола на стабилност SCS, Заклучување - заштита за деца, Бучност 76дб, Годишна потрошувачка на ел. енергија 153 kWh, А+++ енергетска класа, Димензии 60x85x46 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ