Бренд: Philips
Краток опис: Philips FC6722/01, Рачна правосмукалка, Боја Црна, 2 во 1: Право
Достапност:
Шифра: 73968
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

14,874 Ден.
24x КЛУБ рата: 682 Ден.
48x КЛУБ рата: 396 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Philips FC6722/01, Рачна правосмукалка, Боја Црна, 2 во 1: Правосмукалка, Рачна правосмукалка, Собирање на прашина во сад, PowerCyclone 7, Капацитет на садот 0.4л, 2 брзини, интегрирани додатоци, Батерија Li-Ion, 18V, Користење 30 мин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG