Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S21 Pink, 6.2 inches Dynamic AMOLED 2X 20:9 capac
Достапност:
Шифра: 73960
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S21 Pink, 6.2 inches Dynamic AMOLED 2X 20:9 capacitive touchдисплај, 16M colors (~87.2% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2400 pixels, 1080 x 2400, чипсет: Qualcomm Snapdragon 888, процесор: Octa-core (1x2.84 GHz Kryo 585 & 3x2.42 GHz Kryo 585 & 4x1.8 GHz Kryo 585), графичка: Adreno 650, Внатрешна меморија: 128 GB microSD, up to 256 GB, Рам Меморија: 8GB, Примарна камера: Triple 12MP + 64MP + 12MP, Hybrid Optic Zoom at 3x , Digital Zoom up to 30x, секундарна камера: 10MP Dual Pixel PDAF, UHD 8K (7680 x 4320)@24fps, Dual video call, Auto HDR, OS: Android 10.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax (2.4/5GHz), dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0 A2DP LE aptX, GPS, NFC, Сензори: Fingerprint (under Дисплеј, ultrasonic) acceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass baВнатрешна меморијаeter Samsung DeX (desktop experience support), IP68 dust/Водоотпорен (up to 1.5m for 30 mins), Fast Qi/PMA бежично полнење 15W, батерија: Non-removable Li-Ion 4000 mAh батерија, Димензии: 151.7 x 71.2 x 7.9 mm 171g, P/N: SM-G991BZIDEUC
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG