Бренд: ST
Краток опис: ST CF-150BM2 Superior Technology, Хоризонтален замрзнувач, Капац
Достапност:
Шифра: 73950
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
ST CF-150BM2 Superior Technology, Хоризонтален замрзнувач, Капацитет 142л, Механички контроли, ЛЕД индикатори, Прилагодување на температурата со термостат, Лесен ентериер за чистење, A енергетска класа
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Гостивар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR