Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RY7731WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - Виолето
Достапност:
Шифра: 73923
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta RY7731WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - Виолетова, Моќност 1500 W, Вшмукување и пареа, Спремно за употреба за помалку од 30 сек, Active calc филтер, Сад за вода 470 мл, Сад за прашина 300мл, Прилагодлива телескопска цевка, 2 крпи за сите видови подови + 2 крпи за повалкани подови, Должина на кабел 7.5м
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Чаир
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG