Бренд: Rowenta
Краток опис: Rowenta RY7777WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - сина, М
Достапност:
Шифра: 73922
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 24,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,699 Ден.
24x КЛУБ рата: 857 Ден.
48x КЛУБ рата: 511 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Rowenta RY7777WH, Чистач на пареа за подови, Боја Бела - сина, Моќност 1500 W, Вшмукување и пареа, Спремно за употреба за помалку од 30 сек, Active calc филтер, Сад за вода 470 мл, Сад за прашина 300мл, Прилагодлива телескопска цевка, 2 крпи за сите видови подови + 2 крпи за повалкани подови, Должина на кабел 7.5м
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG