Бренд: Galanz
Краток опис: WILLZ FRANCE by Galanz WDW45S, Самостоечка машина за миење садов
Достапност:
Шифра: 73910
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 13,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

11,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 555 Ден.
48x КЛУБ РАТА: 292 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
WILLZ FRANCE by Galanz WDW45S, Самостоечка машина за миење садови, Бела, Голем ЛЕД Дисплеј, 45 цм, 9 комплети, 6 програми, Половично перење програм, Тајмер за одложено миење до 24 часа, Индикатор за сол и сјај, Горна и долна кошница кои може да се сетираат дополнително, Кошница за прибор, А+ енергетска класа, Бучност: 47dB, Потрошувачка на вода: 14l, 3во1 функција, заштита од деца, Инокс филтер, Димензии ШxДxВ 44.8x60x84.5
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180_BT_dec
  • 555x180_TV_dec
  • 555x180_SDA_dec
  • 555x180_IT_dec
  • 555x180_MOB_dec
  • 555x180_procistuvaci
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG