Бренд: Lenovo
Краток опис: Lenovo 3 ChromeBook 11IGL05 / Chrome OS , - Celeron® Dual-Core
Достапност:
Шифра: 73902
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Lenovo 3 ChromeBook 11IGL05 / Chrome OS , - Celeron® Dual-Core N4020 (2M Cache, up to 2.48 GHz), 4GB DDR4 Рам Меморија, 32GB eMMC, Webcam 0.3MP with Microphone, WiFi: WiFi 802.11 a/c, Bluetooth® 4.0 Combo with WiFi card, Ports: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, 3.5 mm Combo Audio Jack, 1 x HDMI, 1 x RJ45, 4-in-1 Card Reader (SD, SDHC, SDXC, MMC), 11.6" (1366x768) Panel, P/N:82BA0000US
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ ИТ
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Охрид 2
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG