Бренд: Xiaomi
Краток опис: Xiaomi Redmi Note9 PRO 128GB Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.67 inches
Достапност:
Шифра: 73865
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Xiaomi Redmi Note9 PRO 128GB Gray, Dual SIM, 4G LTE, 6.67 inches (~84.5% дисплај-to-body ratio), Резолуција: 1080 x 2400 pixels, IPS LCD capacitive touchдисплај, Corning Gorilla Glass 5,16M colors, чипсет: Qualcomm SM7125 Snapdragon 720G (8 nm), процесор: Octa-core (2x2.3 GHz Kryo 465 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 465 Silver), графичка: Adreno 618, Внатрешна меморија: 128 GB, microSD, up to 256MB, Рам Меморија: 6GB, Примарна камера: 64MP+8MP+5MP+2MP, autofocus, LED flash, Video: 1080p@30fps, секундарна камера: 16MP, WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, GPS, Infrared port, Radio, OS: Android10, Сензори: Fingerprint (rear-mounted) AcceleВнатрешна меморијаeter gyro proximity compass, батерија: Non-removable Li-Ion 5020 mAh батерија, Димензии: 165.8 x 76.7 x 8.8 mm
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Охрид 2
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 8-mi Mart
  • 555SDA
  • 555Gorenje
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG