Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje CT43SC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, MADE
Достапност:
Шифра: 73827
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 14,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ ЦЕНА СО КЛУБ КАРТИЧКА:

10,499 Ден.
12 РАТИ: 919 Ден.
24 РАТИ: 482 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje CT43SC, Стаклокерамичка вградна плотна, Црна боја, MADE IN SLOVENIA, Сензорско управување на допир, 4 зони за готвење од кои една дупла зона и една овална проширена зона, Fish zone - идеална за големи садови, Тајмер, Stop&Go направете пауза било кога, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Приклучна моќ: .7.000 W, Димензии (Ш x В x Д): 59.5 x 5.4 x 52 цм
Напреден Филтер
Достава 24/48 часа
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Свети Николе
Достапност по салони Сетек Ресен
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ