Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG RB34T671FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Gra
Достапност:
Шифра: 73820
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SAMSUNG RB34T671FSA/EK, Комбиниран фрижидер со долна комора, Graphite INOX, ЛЦД Дисплеј, Дигитал ИНВЕРТЕР мотор со 10 години гаранција, TOTAL NO FROST без влага во фрижидерот и без мраз во замрзнувачот, POWER COOL /POWER FREEZE опција за брзо ладење и брзо замрзнување, SpaceMax тенка изолација за извонредно голем простор во внатрешноста, ЛЕД Осветлување, Реверзибилна врата, Фиока за овошје и зеленчук, Аларм за отворена врата, 18 часа автономен режим на работа, Бучност 35 dB, Енергетска класа А+, Потрошувачка на ел. енергија 300 kWh/годишно, Капацитет на ладење 12 кг/24 часа, Нето запремнина 340L (228L+ 112L), R600 Гас, ВxШxД 1853x595x658 мм
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Ресен
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy