Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG WW80T4020EE1LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 8...
Достапност:
Шифра: 73799
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

23,999 Ден.
12 РАТИ: 2,080 Ден.
24 РАТИ: 1,070 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
SAMSUNG WW80T4020EE1LE, Машина за перење алишта, Бела боја, 8кг запремнина на барабанот, DIGITAL INVERTER мотор со 20 години гаранција, 1200 вртежи/мин, ЛЦД Дисплеј, 12 програми, Smart Check дијагностика, Last memory, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, Тајмер, Child lock, StayClean фиока, Drum Clean технологија за чистење на барабанот, Потрошувачка на вода годишно:8100L, Потрошувачка на енергија годишно:177kWh, Ниво на бучава:53/74dB, Нова Д енергетска класа, ВхШхД 850x600x550 mm
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење