Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD75XH8096BAEP, 75" (190cm) Android 4K HDR UltraHD LED теле
Достапност:
Шифра: 73754
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SONY KD75XH8096BAEP, 75" (190cm) Android 4K HDR UltraHD LED телевизор, Резолуција 3840x2160, HDR10 , TRILUMINOS, X1 4K HDR процесор, Dolby Vision, вградено WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Yизлезube, Clear Резолуција enhancer, ClearAudio+ , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, 1x analog audio излез, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio излез, 1x 3,5 mm Audio излез, Vesa Support
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 1140x150-web-copy