Бренд: Philips
Краток опис: Philips BRE715/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, бро
Достапност:
Шифра: 73736
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 6,599 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,269 Ден.
12x КЛУБ РАТА: 440 Ден.
24x КЛУБ РАТА: 220 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Philips BRE715/00, Депилатор, Боја Бела, Безжична, 2 брзини, број на дискови 32, Керамички дискови, суво и мокро користење, LED светло, капаче за максимален комфорт, капаче за деликатни зони, тример за обликување, чешел, ракавица за ексфолијација, торбичка, четка за чистење, 15V / 5.4W, Battery Type: Li-ion, 40 мин. Работа, брзо полнење 2 часа
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 24/0 avgust 2022
  • Setec Alati
  • 555gmin
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG