Бренд: Veritas
Краток опис: Veritas Rachel, Машина за шиење, Бела-црвена боја, 32 програми з
Достапност:
Шифра: 73728
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 10,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

9,349 Ден.
24x КЛУБ рата: 429 Ден.
48x КЛУБ рата: 230 Ден.

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Veritas Rachel, Машина за шиење, Бела-црвена боја, 32 програми за шиење, шиење на патент, рамен штеп, цик цак, оверлок, еластичен конец, декоративен конец, конец за скриено порабување, ЛЕД светло, автоматска дупчица
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Битола
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555x180ss
  • 60Rati_555x180
  • 555-greenje
  • Levenhuk-mini-slider
  • AAR
  • SAMSUNG