Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA KJ350G-S1, Прочистувач на воздух, 5-слоен H13 TRUE HEPA Фи
Достапност:
Шифра: 73704
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA KJ350G-S1, Прочистувач на воздух, 5-слоен H13 TRUE HEPA Филтер (Предфилтер, Антибактериски филтер, Активен јаглен филтер, ХЕПА 13 филтер, Најлонски мрежест филтер за заштита на ХЕПА филтерот) со 99.97% ефикасност на филтрација формалдехид, алергии, прав, чад, бактерии, вируси, ПМ2.5, ПМ2.5 индикатор, Индикатор за квалитет на воздух, CADR 360 m3/h, ЛЦД Дисплеј со автоматско исклучување во мод за спиење, Индикатор за замена на филтер, 35dB бучност во тивок мод на работа, Заштита и заклучуавње од деца, Комплетна 360 степенска прочистувачка моќ, Тајмер до 8 часа, Идеален за простори од 25 до 43 м2, 38W, 220V, Димензии 360x200x554 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG