Бренд: SONY
Краток опис: SONY KD65XH9096BAEP, 65" (165cm) Android 4K HDR UltraHD LED теле
Достапност:
Шифра: 73611
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
SONY KD65XH9096BAEP, 65" (165cm) Android 4K HDR UltraHD LED телевизор, Резолуција 3840x2160, HDR10 , TRILUMINOS, X1 4K HDR процесор, X-tended Dynamic Range Pro, X-Motion Clarity, Local Dimming, вградено WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Screen mirroring, Youtube, Dolby Vision, Dolby Atmos , Clear Phase, S-Force Front Surround, 2x10W speakers, USB HDD recording, Tuner DVB-T/T2/S/S2/C + analog, 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0 & 1x USB 3.0, 1x analog audio излез, 1x Ethernet R45, 1x AV Composite In, 1x Optical Audio излез, 1x 3,5 mm Audio излез, Vesa Support, Silver L-Shape
Достапност по салони СЕТЕК Рузвелтова
Достапност по салони СЕТЕК ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555ws
  • gm
  • Procistuvaci
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG