Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS-259CN, Хоризонтален замрзнувач, Капацитет 198л, Механич
Достапност:
Шифра: 73609
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HS-259CN, Хоризонтален замрзнувач, Капацитет 198л, Механички контроли, Прилагодување на температурата, Лесен ентериер за чистење, A+ енергетска класа, Димензии 94.5x52.3x85 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG