Бренд: ST
Краток опис: ST EVE6450 VXF Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, INOX
Достапност:
Шифра: 73608
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EVE6450 VXF Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, INOX, 60цм,Турбо Вентилатор, Капацитет на рерна 61л, 4 зони на готвење (2x 140цм 2x 180цм), врата со двојно стакло, светло во рерната, 0+4 функции, термостат, 1 тава, 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG