Бренд: Haier
Краток опис: Haier Tundra PLUS SMART 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CL, СМАРТ ИНВЕРТЕР
Достапност:
Шифра: 73577
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Haier Tundra PLUS SMART 1U35MEEFRA/AS35TADHRA-CL, СМАРТ ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени, WiFi built in, Скриен Дисплеј, 5 години гаранција на компресор HITACHI, Бела Боја на внатрешната единица, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3.6KW на ладење (од -10 до 43 степени целзиусови), 3.7KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), SCOP (kW):4.1, COP (kW):3.71, SEER (kW):6.4, EER (kW):3.23, Антибактериски Филтер, Авто рестарт, Авто дијагностика, Циркулација на воздух 550 m3/h, Усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Далечински управувач, A+ Енергетска класа на ладење, A++ Енергетска класа на греење, Бучност на внатрешна единица 21/38дб, Бучност на надворешна единица 48дб, Гас за разладување R-32
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек Рузвелтова
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Тетово
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Стадион
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Куманово
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кочани
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Прилеп
Достапност по салони Сетек Чаир
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Ѓорче Петров
Достапност по салони Сетек Радовиш
Достапност по салони Сетек Свети Николе
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • web-2
  • web
  • 555_cool_ponuda
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR