Бренд: ST
Краток опис: ST DCT85GW, Superior technology, Кондензациска машина за сушење
Достапност:
Шифра: 73575
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST DCT85GW, Superior technology, Кондензациска машина за сушење алишта, Транспарентна голема врата со стакло, Капацитет 8кг, бела боја, голем ЛЕД Дисплеј, Електронски контроли, 15 програми, 150 минути стандарвно време за сушење алишта, Галванизиран барабан, Димензии ШxВxД 59.5x85x63 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG