Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA MID60S100-MK, Целосно вградна машина за миење садови, 60 ц
Достапност:
Шифра: 73563
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 21,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

15,995 Ден.
12 РАТИ: 1,400 Ден.
24 РАТИ: 733 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
MIDEA MID60S100-MK, Целосно вградна машина за миење садови, 60 цм, 12 комплети, ЛЦД Дисплеј, 6 програми (Нормална, Стакло, Интензивна, Еко, Брза, 90 минути), Половично полнење, тајмер за одложено миење до 24 часа, електронска контрола, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 52dB(A), самочистечки филтер, anti flow, омкенувач за вода, Димензии 60x57x81,5 цм
Напреден Филтер
Достапност по салони Сетек Струга
Достапност по салони Сетек Охрид
Достапност по салони Сетек Штип
Достапност по салони Сетек Гостивар
Достапност по салони Сетек Кавадарци
Достапност по салони Сетек Велес
Достапност по салони Сетек Кичево
Достапност по салони Сетек Гевгелија
Достапност по салони Сетек Крива Паланка
Достапност по салони Сетек Дебар
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ