Бренд: ST
Краток опис: ST DWB60M5, Superior Technology, Целосно вградна машина за миење
Достапност:
Шифра: 73562
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST DWB60M5, Superior Technology, Целосно вградна машина за миење садови, 60 цм, 12 комплети, 4 програми (Интензивна, Еко, Брза, 90 минути), Половично полнење, тајмер за одложено миење до 9 часа, електронска контрола, горна кошница која може да се сетира дополнително, горна и долна прскалка, А+ енергетска класа, Бучност: 52dB(A), самочистечки филтер, anti flow, омкенувач за вода, Димензии 60x57x81,5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • gm
  • Procistuvaci
  • 555-esenski_popusti
  • Akciski_za_greenje
  • SAMSUNG