Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung SM-R840 Galaxy Часовник3 45mm BT (Mystic Silver) , Super
Достапност:
Шифра: 73523
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung SM-R840 Galaxy Часовник3 45mm BT (Mystic Silver) , Super AMOLED 1.4” (360 x 360), процесор: Dual-Core 1.15GHz, Рам Меморија : 1GB, Внатрешна меморија 8GB User меморија, BSI Sensor, Audio recording, Speaker, Microphone, Water Resistance IP68, Сензори: AcceleВнатрешна меморијаeter BaВнатрешна меморијаeter Gyro Sensor Мерач на отчукување на срцето Ambient Light Sensor, S-Voice, Vibrate, NFC, Bluetooth v5,0, батерија 340mAh, Typical Usage Time : 56Hrs, Тежина 53.8g, P/N: SM-R840NZSAEUF
Достапност по салони Сетек ГТЦ ИТ
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Струмица
Достапност по салони Сетек Аеродром
Достапност по салони Сетек Сити Мол
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
 • 555x180-citymall-rodenden2
 • Dvojno_555_SDA
 • Dvojno_555_IT
 • dvojno_WG
 • dvojno_TV
 • dvojno__MOB
 • 555-greenje
 • school
 • Levenhuk-mini-slider
 • AAR
 • SAMSUNG