Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje ECT 646 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна со иноксна
Достапност:
Шифра: 73520
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje ECT 646 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна со иноксна рамка, Црна боја, MADE IN SLOVENIA, Сензорско управување на допир, Fish zone - идеална за големи садови, Тајмер, Stop&Go направете пауза било кога, 4 Hi-light грејни места + една овална зона и една тројна зона, StayWarm одржува константна температурата од 70C, Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување, Сигнализација на преостаната топлина, Child lock сигурносно заклучување, Приклучна моќ: .7.100 W, Димензии (Ш x В x Д): 60 x 5,4 x 52 cm
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm