Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje BOS 737 E13 X, IconLED Вградна Фурна со вентилатор и Пар
Достапност:
Шифра: 73518
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje BOS 737 E13 X, IconLED Вградна Фурна со вентилатор и Пареа, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Push Pull копчиња на вовлекување, Тајмер, Капацитет 71Л., ExtraSteam создава совршена средина за готвење со пареа, 11 програми, GentleClose Супер лесно и супер тивко затворање на вратата, Печење на повеќе нивоа, DC+ систем Ефикасно распределување на топлината, BigSpace Повеќе простор за поголема слобода при готвењето, SuperSize XXL тави кои се вклопуваат во секоја рерна, Совршен грил (PerfectGrill) Двоен греач за фантастично печење, AquaClean Едноставно секојдневно чистење, Силвермат-емајл (SilverMatte) Навистина отпорен и ултра мазен, Двојно застаклена врата на рерната со еден дефлектор (CompactDoor), Потрошувачка на електрична енергија: 0,81 kWh (вентилаторска), 0,94 kWh (конвенционална), А енергетска класа, Димензии (ШxВxД): 59,7 × 59,5 × 54,7 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • 555_Golemi_popusti_na_belo_i_besplaten_parking
  • 555_School_is_on
  • SAMSUNG
  • ban1
  • ban2
  • gm