Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Note 20 ULTRA White , 6.7 inches Super AMOLED cap
Достапност:
Шифра: 73516
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Note 20 ULTRA White , 6.7 inches Super AMOLED capacitive touchдисплај, 16M colors, Резолуција: QHD 3040x1440 pixels, Corning Gorilla Glass 6 Front & Back, чипсет:Exynos 990 (7 nm+), Octa-core (2x2.73 GHz Mongoose M5 & 2x2.50 GHz Cortex-A76 & 4x2.0 GHz Cortex-A55), Внатрешна меморија: 256 GB, Рам Меморија: 8 GB Рам Меморија, Примарна камера: 108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, Laser AF, OIS + 12 MP, f/3.0, 103mm (periscope telephoto), 1.0µm, PDAF, OIS, 5x оптички зум, 50x hybrid zoom+ 12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1/2.55", 1.4µm, секундарна камера: 10 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/3.2", 1.22µm, Dual Pixel PDAF, OS: Android 10, One UI 2.1, IP 68 : Totally protected , Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, aptX, GPS, NFC, Сензори: AcceleВнатрешна меморијаeter BaВнатрешна меморијаeter Ultrasonic Fingerprint Sensor Gyro Sensor Geomagnatic Sensor Hall Sensor Heart Rate Sensor Proximity Sensor RGB Light Sensor, батерија: Non-removable Li-Ion 4500 mAh батерија, P/N SM-N985FZWGEUF
Достапност по салони Сетек Капитол
Достапност по салони Сетек ГТЦ до Холидеј Ин
Достапност по салони Сетек Аеродром
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ВГРАДНА ТЕХНИКА
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ТВ/АУДИО/ВИДЕО
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА ИТ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
  • ВО СВЕТОТ НА СЕТЕК ИМА СÈ! ФЛАЕР ЗА МАЛИ АПАРАТИ
  • AAR
  • SAMSUNG
  • AAR